20110214 untitled 14
Perry Court Farm ovocné čipsy hruškové, 6 ks á 20 g.
150 Kč

Skutečně křupavé hruškové chipsy, 20g. Směs lahodných druhů hrušek, méně než 70 kalorií. Sušené vzduchem. Nejsou fritované ani pečené. Z několika druhů skvělých hrušek sbíraných v různých obdobích zralosti. Se sladkou mírně karamelovou příchutí a špetkou pikantnosti. Méně výrazné než jablečné chipsy, pro pravých gurmány. Skutečně přírodní a zdravý snack vyrobený z ovoce pěstovaného, ​​sbíraného a ručně zpracovaného v Anglii na rodinné farmě. Pomalu se suší na vzduchu, aby byly skutečně křupavé. Lahodně se rozplývají na jazyku, jsou plné vlákniny, ovocného cukru a vitamínů. Neobsahují konzervanty, přidaný cukr ani barviva. Jen ovoce a nic jiného. Vegan. Bez lepku. Složení: 100% organické domácí hrušky.Balení obsahuje 6 ks. 

Skladom 
Detail
Kód: 59
20110214 untitled 12
Perry Court Farm ovocné čipsy jablko kyselé, 6 ks á 20 g.
150 Kč

Skutečně křupavé jablečné chipsy, 20g. Z kyselých jablek, méně než 70 kalorií. Sušené vzduchem. Nejsou smažené ani pečené. Super chutné, osvěžující a lahodné kyselé jablečné lupínky vyrobené z druhů jablek Bramley Seedling anebo Grenedier. Skutečně přírodní a zdravý snack vyrobený z ovoce pěstovaného, sbíraného a ručně zpracovaného v Anglii na rodinný farmě. Pomalů se suší na vzduchu, aby byli skutečně křupavé. Lahodně se rozplývají na jazyku, jsou plné vlákniny, ovocného cukru a vitamínů. Neobsahují konzervanty, přidaný cukr ani barviva. Jen ovoce a nic víc. Vegan. Bez lepku. Složení: 100% organické domácí jablko. V balení je 6 ks. 

Skladom 
Detail
Kód: 56
20110214 untitled 7
Perry Court Farm ovocné čipsy jablko sladké, 6 ks á 20 g.
150 Kč

Skutečně křupavé jablečné chipsy, 20g. Ze sladkých jablek, méně než 70 kalorií. Sušené vzduchem. Nejsou smažené ani pečené. Křehká jablková textura, božsky lahodná sladká chuť, pro všechny mlsné jazyky. Skutečně přírodní a zdravý snack vyrobený z ovoce pěstovaného, sbíraného a ručně zpracovaného v Anglii na rodinné farmě. Pomalu se suší na vzduchu, aby byli skutečně křupavé. Lahodně se rozplývají na jazyku, jsou plné vlákniny, ovocného cukru a vitamínů. Neobsahují konzervanty, přidaný cukr ani barviva. Jenom ovoce a nic jiného. Vegan. Bez Lepku. Složení: 100% organické domácí jablko. V balení je 6 ks. 

Skladom 
Detail
Kód: 53
3 položek celkem